برج فرشته546416874168741

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

برج فرشته

سرخرود از شهر های توریستی شمال کشور  با موقعیت مکانی بسیار عالی  تمام زیبایی های طبیعت شمال  را در خود جای داده است.  این شهر  از یک سو  با دریای خزر  و  از  طرف دیگر دشت های هموار و سرسبز  وسیع  دامنه البرز را به شهروندان بومی و مهمانان غیر بومی خود عرضه می دارد. این شهر به دلیل زیبایی های بسیار زیاد درچند سال اخیر از نظر افزایش جمعیت غیربومی رشد بسیار زیادی داشته است به همین سبب پیشرفت آن بسیار چشمگیر بوده است .ساخت و ساز برج در این شهر ساحلی بسیار رونق داشته تا جایی که از این شهر به عنوان مهد برج ایران شناخته می شود که یکی از آن ها فرشته پالاس است.

اما ما در این مطلب قصد داریم شما را با یک برجی آشنا کنیم که به عنوان شاهکار معماری سرخرود محسوب شده  تا بتوانید با سکونت در آن برای همیشه از دیدن زیبایی های سرخرود و  ویوی دریا لذت ببرید. برج فرشته پالاس  از سازه های شناخته شده شمال بوده که به دلیل مزایایی بسیار ، مشتریان زیادی را به  خرید یک واحد از آن ترغیب می کند.  این سازه از برج های معروف و فول امکانات بوده که در زیبایی ظاهری شهر تاثیر زیادی گذاشته است.

برج فرشته پالاس را بیشتر بشناسید

برج فرشته پالاس یا فرشته پلاس در سرخرود یکی از زیباترین برج های حاشیه دریای خزر می باشد. این برج مسکونی از نظر رفاهی ، خدماتی و امنیت تماما فول امکانات بوده و ظاهری بسیار مدرن دارد. با خرید یک واحد از فرشته پالاس سرخرود می توانید در کنار بهره گیری از امکانات رفاهی از چشم انداز سواحل زیبای دریای خزر لذت برده و از سویی دیگر از دیدن جنگل های سرسبز دماوند تجدید روحیه خواهید یافت. فکرش را بکنید صبح با طلوع خورشید از شرق دریای خزر چشمانتان را باز کنید و با غروب خورشید در جنگل های سرسبز روزتان پایان یابد طبیعی است که به آرامش درونی خواهید رسید.

برج های لاکچری از جمله فرشته پلاس نه تنها به شهر زیبایی داده و آن را مدرن نشان می دهد، بلکه بستر مناسبی برای ایجاد آرامش و آسایش خانواده ها است. برج مسکونی فوق لاکچری فرشته پالاس از جمله زیباترین برج های شهرسرخرود بوده که درکنار برج سفید چهره شهر را دگرگون نموده است.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

موقعیت مکانی برج فرشته پلاس

برج فرشته پالاس در شهر توریستی سرخرود، خیابان گلشهر متصل به بوستان غربی واقع شده که از بلوار دریا هم می توانید به این برج زیبا با نمای کلاسیک برسید. اگر بخواهیم دقیق تر درباره دسترسی آن صحبت کنیم باید بگوییم که برج  فرشته حد فاصل شهرک خانه دریا و شهرک خزر شهر و دریا کنار قرار دارد فاصله برج سفید تا شهرک خانه دریا ۲ کیلومتر و فاصله آن تا شهرک دریاکنار  و خزرشهر  ۵ کیلومتر است. یکی از مهمترین ویژگی مثبت این برج مسکونی دسترسی بسیار راحت آن به مراکز خرید، بیمارستان و … می باشد. لازم است بدانید که بیمارستان شهر سرخرود نیز در نزدیکی این برج واقع شده است و فاصله کمی دارد و فاصله برج سفید با مراکز خرید پالم و پرشیا تنها ۵ کیلومتر است .

امکانات برج فرشته پلاس

برج فرشته پالاس در سرخرود در مساحتی به وسعت 3500 مترمربع  مشرف دریا ساخته شده است. این برج در کل با احتساب پارکینگ و لابی در  21 طبقه ساخته شده است. برای رفاه حال ساکنین برج برای هر واحد مسکونی، یک پارکینگ اختصاصی در برج  در نظر گرفته شده ، این برج ،  نگهبانی ۲۴ ساعته و دو نیروی خدمات داشته و در لابی این برج “لابی مَن” هم در نظر گرفته شده که جزو امتیازات این ساختمان محسوب می شود. برج فرشته پلاس در سرخرود دارای مدیر داخلی است که با هیئت مدیره به تمام بخش های برج نیز نظارت کافی دارد.

معماری ساخت برج فرشته پالاس (پلاس) در سرخرود  به صورت دو بلوک غربی و دو بلوک شرقی طراحی شده است. واحدهای مسکونی از طبقه سوم به بالا، شاهد ویویی ابدی از دریای بیکران خزر هستند. بهتر از این می شودکه شما به ساحل دریا اشراف کامل دارید و در هر زمان که تمایل داشته باشید از آپارتمان خود تماشا کنید؟

هر طبقه از این برج ۶ واحد مسکونی دارد که واحدها در طبقات مختلف متراژ متفاوتی دارندکه این امکان را فراهم می آورد تا شما بنا به بودجه خود بتوانید به خرید آپارتمان در این برج اقدام نمایید. از امکانات دیگر این برج ساحلی می توان به ۴ لاین آسانسور اشاره کرد که همگی  از سرعت بالایی نیز برخوردار هستند. این برج حدود ۲۰۰ قدم تا ساحل دریا فاصله دارد و شما می توانید خیلی راحت بدون دردسر درهر ساعت از شبانه روز به دریا بروید.

در طبقه نوزدهم برج فرشته پالاس سرخرود، دو پنت هاوس لاکچری با متراژ ۳۰۰ متر و 360 ‏متری طراحی شده است. پنت هاوس های برج فرشته پالاس در نوع خود بسیار مدرن و لاکچری و از طرفی بسیار جادار و بزرگ هستند. اگر می خواهید سبک زندگی متفاوتی را تجربه کنید ؛ پنت هاوس های سرخرود در برج های ساحلی را به شما پیشنهاد می دهیم.

برج فرشته پالاس از نظر تامین امنیت و آسایش ساکنین  رتبه اول بوده که از هر نظر ایمن سازی شده است، بنابراین با اطمینان خاطر می توانید درباره خرید آپارتمان در  این برج برنامه ریزی  نمایید. از جمله کارگیری درب های ورودی ضد سرقت برای هریک از واحدهای آپارتمانی، سیستم تهویه ای، خنک کننده و سیستم گرمایشی قوی برای کل ساختمان، سیستم اطفای حریق، نمونه‌ ای از این امکانات هستند.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

امکانات رفاهی  برج فرشته پلاس سرخرود

 • سالن ورزشی با تمام امکانات
 • تمام واحدها دارای ویوی کامل  دریا
 •  این برج با سه واحد پنت هاوس دارای حیاط اختصاصی
 • پایه سیستم هوشمند در تمامی نقاط ساختمان با قابلیت ارتقا .
 •  دارای برق اضطراری و سیستم هوشمند اعلام حریق .
 • کابینت های طرح مدرن با جنس  MDF
 • کفپوش سرامیک .
 • پنجره های دوجداره  از نوع UPVC
 • درب های ورودی ضد سرقت و درب های داخلی HDF
 • سیستم گرمایشی شوفاژ .
 • نما : سنگ ، چوب و شیشه .
 • فضای حیاط جلو ۲۲۵۰ مترمربع .

 

کلام آخر

زندگی در خانه هایی در برج های مرتفع چیزی جز جادویی نیست. سرخرود به دلیل پیشرفت های چند سال اخیر به عنوان یکی از شهرهای توریستی ساحلی  جزو بهترین شهرهای شمالی برای سرمایه گذاری در زمینه برج محسوب می شود.

برج فرشته پالاس از جمله برج های مسکونی  به دلیل فاصله اندک با دریا  از برج های ساحلی محسوب شده که تمام نقاط این برج از ویوی دریا نیز برخوردار بوده که از زیباترین برج های ساحلی در این شهر محسوب می شود. شما می توانید بامشاوره تخصصی با مشاور املاک صدر نژاد از قیمت آن نیز باخبر شوید. صدرنژاد در شعبه سرخرود، با تسلط کامل به برج های ساحلی این منطقه، گزینه ‌های مناسبی را برای خرید آپارتمان ساحلی به شما معرفی می کنند.