شهرک مانلی 6049494949

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

شما هم ازعلاقه مندان خرید ویلا شهرکی در محمود آباد هستید و می خواهید علاوه بر تفریح وگردش  در این شهر رویایی  هرچه زودتر سرمایه گذاری سوداوری هم داشته باشید؟  اما بنا به دلیل شهرک‌های بسیار زیاد ساخته شده در این منطقه نمی دانید کدام شهرک را برای خرید ویلای خود انتخاب کنید؟ اگر می خواهید با بهترین شهرک در محمودآباد آشنا شوید، تا انتهای مطلب با ما همراه شوید تا شما هم جزو افراد خوش شانسی باشید که دراین شهر سرمایه گذاری پرسودی کرده‌اید. پس بدون هیچ فوت وقتی به سراغ  بررسی مجهزترین و بهترین شهرک در شمال کشور می رویم ؛ شهرک مانلی  ، این شهرک جزو معدود شهرک هایی است که توانسته رتبه برتر در شمال کشور را کسب کند.

شهرک مانلی، حد فاصل چاکسر و درویش آباد  و درنزدیکی شهر زیبای سرخرود و محمود آباد قرار دارد. این شهرک در خط ساحلی دریای خزر واقع شده است و مسیرهای دسترسی آن به دریا هموار و آسان است. نزدیکی این شهرک به دریا سبب شده تا ویوی ویلا های این شهرک  به سمت دریا باشد و برای افرادی که علاقه مند به دریا هستند، گزینه ای ایده آل به حساب بیاید.

شما برای رسیدن به شهرک مانلی می توانید از طریق جاده محمود آباد- بابلسر به سمت سرخرود حرکت کنید و پس از رسیدن به درویش آباد یا کمربندی سرخرود، با حرکت به سمت شمال به محدوده این شهرک ویلایی برسید، به همین راحتی !

 مزایای خرید ویلا در شهرک مانلی

شهرک مانلی سرخرود یا بهتر است بگوییم شهرک ساحلی مانلی سرخرود از شهرک های بسیار معروف سرخرود است که فاصله اندکی با پایتخت و  همچنین مزیت های منحصربه فرد دیگر این روزها  برای خرید ویلا، ساخت و ساز ویلا و حتی خرید زمین شهرکی پیشنهاد می‌ شود. اما دلیل اینهمه محبوبیت  چه می تواند باشد؟

  1. با بودجه محدود در شهرک مانلی صاحب ویلا شوید !

خرید ویلا درکنار دریا ازآرزوهای هر کسی است که  بنا به  رشد سرسام آور قیمت املاک  تبدیل به آرزوهای دست نیافتی شده است . اما می خواهیم به شما این نوید را بدهیم که اگر قصد خرید  ویلای لوکس و لاکچری دارید ولی بودجه محدودی برای آن درنظر گرفته اید، این شهرک بهترین انتخاب  در این زمینه می باشد.

  1. ارائه متنوع ترین متراژ زمین

خرید زمین با کاربری مسکونی  یکی از راه های سرمایه گذاری خوب و کم ریسک بوده که در حال حاضر با استقبال بسیاری از افراد رو به رو شده است.  این شهرک علاوه بر فروش ویلاهای لوکس و لاکچری  قواره های متعددی برای فروش زمین  با کاربری مسکونی داشته است.  شما می توانید بنا به بودجه خود یک از آن ها را انتخاب نمایید.

از دیگر مزایای خرید زمین در شهرک مانلی علاوه بر قواره های متعدد، قیمت اولیه محدود آن است شما می توانید با  سرمایه بسیارکم زمینی بامتراژ بالادر این منطقه  بخرید و در آینده سرمایه خود را چند برابر کنید و ضمن آنکه هر زمانی که خواستید ویلایی رویایی خود را بسازید.  اماتنها مسئله ای که باید در ساخت ویلا در این شهرک توجه داشته باشید این است که نماو ظاهرویلای شما باید همانند ویلای دیگر باشد. حریم ساخت و مجوزهای یا سایر فعالیت ها مربوط به بهره برداری بر عهده خود شخص مالک است زمین های آن از نظر متراژ، قواره های ۶۴۰ یا ۶۳۰ متری هستند و در مکان های دیگر این شهرک، قواره های ۳۰۰ یا ۴۰۰ متری هم وجود دارد.  به طور کلی، زمین هایی که در پلاک اول ساحل قرار دارند، ۶۴۰ متری هستند و بقیه زمین ها حدود ۴۰۰ متر مساحت دارند.

  1. آب لوله کشی شده در شهرک مانلی

این شهرک همچنین جدا از زیبایی های داخلی  گفته شده تنها شهرکی است به صورت مستقیم و ولوله کشی شده  بهاین شهرک منتقل می شود.  درحالی است که این موضوع در شهرک های بسیار بزرگ و معروف این استان رعایت نشده است واین مسئله سبب شده تا این شهرک جزو شهرک تایید شده توسط آژانس  املاک صدرنژاد باشد.

مانلی 0949849409

ورزشگاه شهرک

اگر اهل ورزش  هستید باید خبر خوبی بدهیم که در این شهرک مجموعه ورزشی در حال ساخت است. باشگاه ورزشی  شامل لابی، سالن بادی بیلدینگ، سرویس بهداشتی، اتاق تعویض لباس و همچنین یک کافه می باشد و در سالنی دیگر ، سرویس بهداشتی، اتاق تعویض لباس، کافه و مکانی برای استراحت طراحی شده است که تا چند دیگر افتتاح می شود.

  1. امنیت ازمسایل بسیار مهم در شهرک مانلی

امنیت از مباحث با اهمیت و از ویژگی های مثبت شهرک مانلی  محسوب شده است. در شهرک مانلی ، 7نفر 3شیفت مشغول به کار هستند.  دو نفره در بخش نگهبانی شهرک فعالیت می کنند ، دونفر به صورت گردشی در شهرک استقرر دارند ، یک نفر خدمات رسیدگی به شهرک را انجام می دهد و نفر دیگر در بخش مدیریت شهرک فعالیت می کند.

شرایط ورود و خروج به شهرک مانلی سرخرود هیچ محدودیتی برای مالکان واحدها ایجاد نمی کند،  و صاحبان ویلا می توانند با یک کارت رفت وآمدداشته باشند.  اما افراد غریبه  اجازه ورود به شهرک را ندارند. یک نفر در شهرک، مخصوص گشت شبانه است، بنابراین اگر امنیت شهرک ویلایی برای شما مهم است، با اطمینان خاطر، این شهرک را برای بررسی ویلاهای فروشی می توانید انتخاب کنید.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

خیابان و کوچه های بسیار شیک مانلی

از دیگر امکانات شهرک مانلی سرخرود که بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است ،  محوطه سازی و خیابان های بسیار شیک آن است که فضایی بسیار چشمنوازی را خلق کرده است. شهرک مانلی سرخرود دارای 6 کوچه بوده که شهرک را به سمت شرقی و غربی تقسیم‌ بندی می ‌شود. کوچه های سمت غربی به یکدیگر راه دارند و همه آن ها در سمت غرب شهرک به ساحل دریا منتهی می شوند وکوچه های سمت شرقی شهرک بن بست هستند.

شهرک مانلی 904949494

مشخصات ویلاهای مسکونی

این شهرک در مقایسه با شهرک های دیگر متراژ پایین تری داشته اما هیچ چیزی از ارزش های آن کم نمی کند. این شهرک ویلایی اگرچه متراژ محدودی داشته اما ویلاهای لاکچری ساخته شده در این شهرک با نمای انگلیسی تداعی کننده سبک خانه های بریتانیایی ها است.

نما و ظاهر ویلاهای شهرک مانلی سرخرود همگی به یک شکل زیبا و شیک ساخته شده ‌اند که همین مسئله سبب شده تا در بدو ورود  با نمای خاص و زیبایی وصف ناپذیری نیز روبرو شوید.

در شهرک مانلی می‌توانید واحدهای مسکونی ۷۵ متری، آپارتمان ۹۰ متری و ۱۲۰ متری را پیدا کنید. این واحدها با متراژ کم معمولاً جزو آپارتمان های نوساز هستند. آن هایی که به صورت پیش فروش ارائه شده ‌اند نهایتاً در ۴ طبقه در دسترس هستند.

از دیگر ویژگی هایی که درباره ویلاهای مسکونی شهرک مانلی سرخرود می توان اشاره کرد این است که تعداد ویلاها ۷۲ پلاک است که شامل ویلاهای متعدد می شود که از این تعداد 3 پلاک هنوز ساخته نشده است و مابقی کامل هستند و مالک دارند. قسمت غربی شهرک مانلی، شش واحد آپارتمانی دارد که بسیاری از آنها نوساز هستند و هم اکنون برخی از آن‌ها هم برای پیش‌فروش معرفی شده اند. همان واحدهای ۷۵، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری برای پیش فروش در دسترس هستند.

اگر می خواهید واحدهای آپارتمانی شهرک مانلی سرخرود را از نزدیک ببینید، یا واحد با ویلاهای فروشی شهرک آشنا شوید، با کارشناسان املاک  صدرنژاد  در شعبه سرخرود تماس بگیرید.

شهرک مانلی 65404949

مشخصات و ویژگی‌های آپارتمان ها

در کنار ۷۲ پلاک ساختمان ویلایی که در شهرک مانلی سرخرود وجود دارد، در قسمت غربی، ۶ واحد آپارتمانی ارائه می شود که اکثر آن ها برای پیش فروش فراهم هستند. آپارتمان های شهرک مانلی همه از املاک سنددار می باشند.

سخن پایانی

شهرک مانلی سرخرود یکی از بهترین موقعیت ها برای سرمایه گذاری با خرید ویلا یا خرید زمین است. خرید ویلا در شهرک مانلی سرخرود و همچنین خرید زمین و ساخت ویلا مزایای زیادی را به دنبال دارد. تغییر سبک زندگی، آرامش بیشتر در کنار ساحل دریا و بهره بردن از آب و هوای مطبوع منطقه از هر جهت باعث تقویت روحیه و آرامش افراد خواهد شد. برای بررسی هر کدام از ویلاهای فروشی یا آپارتمان های فروشی در این شهرک می توانید با کارشناسان املاک صدرنژاد تماس بگیرید  از مشاوران تخصصی این مجموعه به صورت رایگان بهره مند شوید.