شهرک باران 650496498

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

شهرک باران، در منطقه ساحلی چاکسر

شهرک باران در منطقه ساحلی چاکسر در مازندران، شهرستان محمودآباد، بخش سرخرود  قرار دارد، این شهرک دارای بناهای ویلایی بوده که با دریا فاصله ای کمتر از 100 متر دارد. به دلیل مناسب بودن قیمت ویلا در شهرک باران همچون سایر شهرک های مازندران، همواره مورد توجه سرمایه گذاران و زیبا طلبان بوده است.

زیبایی و طبیعت سرسبز و چشمگیر این شهرک برای ساکنین منظره تماشایی را ایجاد کرده است، ساخت و ساز های متعددی در این شهرک انجام شده است که موجب پیشرفت در زمینه گسترش ویلاهای لاکچری و بزرگ می شود.  از دیگر سرمایه گذاری های بزرگی که نیز در شهر های ساحلی مازندران صورت می گیرد؛ خرید برج ساحلی و یا خرید آپارتمان در مازندران می باشند.

چاکسر کجاست؟

چاکسر منطقه ای در استان مازندران در سرخرود ، این شهر دارای طبیعت و زیبایی های بسیاری که تنها بخشی از جاذبه های گردشگری آن را تشکیل داده اند . همانگونه که می دانید سرخرود همچون سایر شهرهای مازندران دارای آب و هوای سرد در زمستان، و گرم و شرجی در فصل تابستان است. بهترین زمان سفر به این شهر در بهار و پاییز بوده که هم خنک است و هم از بارندگی و حتی گرمای زیاد خبری نیست.

اما جالب است بدانید که تمامی مناطق مازندران چهار فصل بوده و برای مسافرت بسیار مناسب می باشند. زیبایی در هرکدام از فصول خیره کننده خواهد بود. از همین رو چاکسر نیز دارای چنین ویژگی ها و  آب و هوا بوده و گزینه مناسبی برای خریدارن و سرمایه گذران  می باشد.

شهرک باران 560494984

زیبایی های شهرستان محمودآباد

روستای لاویج

یکی از معروف ترین مکان های دیدنی و زیبای شهرستان محمودآباد روستای لاویج می باشد که به عنوان مقصدی جذاب و محبوب برای گردشگران و مسافران به شمار می رود. این روستا با دارا بودن چشمه های آبگرم لاویج بسیار معروف است ، و از اولین گزینه های خانواده ها برای سفر و بازدید محسوب می شود.

پارک جنگلی تشبندان

پارک های جنگلی بهترین مکان برای سفر و تفریح خانواده ها در طبیعت می باشند. تشبندان یکی از پارک های جنگلی و جاهای دیدنی محمودآباد است که مکانی جذاب و دیدنی برای گردشگران به شمار می رود. از جمله پارک جنگلی تشبندان می توان از کیجاوزان، آقاشهر ، قلعه جنگل بائوده را نام برد.

جنگل بونده

روستای بونده از جمله روستاهای اهلمرستاق است که در زمره محبوب ترین جاهای دیدنی محمودآباد به شمار می رود. همچنین اگر تپه بالای روستای بونده را دیده  باشید، خواهید دید که جنگل های بونده در زیر پاهای شما قرار دارند و زیبایی های بسیاری را برای شما فراهم خواهد نمود . اگر تا بحال از این زیبایی ها دیدن نکرده اید، پیشنهاد می شود برای یک بار هم که شده به این روستای زیبا سفر کنید و معنای واقعی زندگی و آرامش را احساس کنید .

شهرک باران 0484445242

سرمایه گذاری در سرخرود با خرید ویلا در شهرک باران

خرید ملک در سرخرود مزایای بسیاری را برای خریداران به همراه دارد، که در این بخش به بررسی آن ها خواهیم پرداخت؛

سرمایه گذاری بلند مدت با خرید ویلا در شهرک باران_سرخرود

همانگونه که دانستید به طور کلی تمامی شهرهای شمالی به دلیل چشم نواز بودن از نظر زیبایی های طبیعی ، مسافران و گردشگران بسیاری را به خود جذب می نمایند که این مورد برای سرمایه گذاران بسیار حائز اهمیت می باشد . همچنین شهر سرخرود نسبت به سایر شهر های شمالی به تهران نزدیک تر بوده و از راه های دسترسی خوبی برخوردار می باشد. به همین دلیل نیز انتخاب بسیاری از گردشگران و توریست ها به حساب می آید .

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

امکانات بالای شهرک باران

با توجه به اینکه نزدیکی به دریا و پوشش جنگل های زیبا می تواند مزایای عالی برای سرمایه گذاری و خرید ویلا در شهرک باران محسوب شود، اما تنها ویژگی این شهرک برای سرمایه گذاری نیست . در حقیقت این شهرک به دلیل امکاناتی که دارا است در بین سایر شهرک های شمالی منحصر به فرد خواهد بود.

تمامی امکانات راحتی و دسترسی برای ساخت و ساز ویلاها و خانه های لاکچری در این شهرک فراهم شده است. همچنین قیمت ویلا در شهرک باران مناسب بوده و از نظر پیشرفت و زمینه سازی برای سرمایه گذاری ارزش خریداری ویلا و سرمایه گذاری دارا است .  هچنین دسترسی این شهرک به مراکز درمانی، تفریحی، گردشگری و رفاهی نیز مناسب می باشد.

شهرک باران 50496844

وجود مجوز و اسناد رسمی برای ساخت ‌و ساز انواع ملک و ویلا

اگر شما سابقه سرمایه‌گذاری در املاک را داشته باشید، قطعاً می‌دانید که داشتن سند کامل برای یک ملک یا ویلا از مزایای بسیار ویژه‌ ای محسوب می‌شود و اکثر ویلا ها و املاک شهرک باران دارای سند کامل هستند. این بدین معنی است که تمامی مراحل قانونی برای ساخت‌ و ساز ویلا ی شما طی شده است و در آینده مشکلاتی مانند ادعای مالکان دیگر برای گرفتن ملک شما و یا عدم صدور مجوز ساخت ‌و ساز یا توسعه ویلا برای شما وجود نخواهد داشت.

ویلای شهرکی

ویلای شهرکی ساختمانی است که به صورت زمینی بوده و دارای حیاط است که این حیاط به ساختمان های کناری راهی ندارد. اما قوانینی که برای تمامی ساکنین در این ویلاها وضع شده است یکسان بوده و همه آن ها مشمول به یکسرسی قوانین مشخص می شوند.

ویلاهای شهرکی دارای مزایای بسیاری نظیر موارد زیر می باشند؛

امنیت بالا : ویلاهای شهرکی از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این امنیت حتی می تواند از ویلا های معمولی یا شخصی ساز بیشتر باشد. افراد ناشناس اجازه ورود به این شهرک را نداشته و  در صورت ورود باید کارت تردد داشته باشند.

قیمت خرید ویلا در شهرک باران : خرید ویلا در شهرک ها نیازمند صرف هزینه مناسب تری نسبت به سایر ویلا ها بوده و قیمت خرید ویلا در شهرک باران می تواند برای همگان مورد تایید باشد. شرکت های سازنده ویلای شهرکی از کمترین فضای ممکن نهایت استفاده را برای ساخت و ساز برده اند و با تراکم بالا و با طراحی تقریبا یکسان اختصاص می دهند.

اطمینان از منابع آب ، برق و گاز : تامین امکانات اولیه مانند آب  ، برق و گاز برای یک ویلا بسیار مهم می باشد. ویلاهای ساکن در شهرک باران دارای انشعابات داخلی همچون آب ، برق و گاز بوده و خریداران با مشکل کمبود یا قطع شدن مواجه نخواهند شد. و همچنین وظیفه گرفتن مجوز بر عهده شرکت های سازنده ویلا می باشد.

تنوع در ساخت : از دلایل خرید ویلای شهرکی داشتن تنوع در ساخت و ساز آن ها است. ویلا های شهرک باران دارای تنوع بالا در ساخت بوده و در سبک های مدرن ساخته شده اند.

اطمینان از معامله و خرید ویلا در شهرک باران : از بزرگترین نگرانی ها و مشکلات خریدران برای سرمایه گذاری و انجام معامله عدم معامله صحیح و درست بودن قوانین و قرارداد بین خریدار و فروشنده است.

شهرک باران 65904984

ویژگی ویلاهای شهرک باران

علاوه بر ویژگی ها و مزایایی که در قسمت قبلی در رابطه با ویلا های شهرکی گفته ایم؛ این ویلا ها در شهرک باران دارای مزایای دیگری همچون موارد زیر هستند؛

ویلا های شهرک باران دسترسی بالایی به سواحل و تفریحات ساحلی دارند. همچنین خریداران باید این موضوع را بدانند که ویلا های ساخته شده در شهرک باران برخلاف شهرک دلف ، دو طرفه هستند. یعنی ساکنین در قسمت رو به رویی خود دارای همسایه خواهند بود.

نمای خارجی این ویلاها مدرن و زیبا می باشد، معمولا اولین بخشی که از یک ساختمان توجه اطرافیان را به خود جذب می نماید، نمای خارجی ساختمان است. نمای ویلا های شهرک باران بسیار دیدنی و خیره کننده هستند. با توجه به قیمت ویلا در شهرک باران ، امکانات دیگری نظیر استخر و یا تراس زیبا و بزرگ نیز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

کسب اطلاعات بالا قبل از خرید ویلا در  شهرک باران

خرید ویلا و انجام یک سرمایه گذاری پر سود از خواسته های اکثر افراد به حساب می آید.  اما باید در نظر داشته باشید که خرید ملک در این شهرک ها نیازمند کسب اطلاعات بالا می باشد.

با توجه به گسترش ساخت و ساز و متقاضیان برای سرمایه گذاری در شهرهای ساحلی استان مازندران، افراد سودجو بسیاری برای سوء استفاده دست به کار شده اند، حواستان به این دسته از افراد باشد. حتما قبل از اقدام به خرید ویلا در شهرهای استان مازندران از مشاوره املاک سرشناس و توانا در منطقه مورد نظر مشاوره نمایید ، کسب اطلاعات درست و بالا از  مهم ترین بخش های انجام یک سرمایه گذاری است .

شهرک باران 650495554

سخن آخر

با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان برای خرید ویلا و آپارتمان در مازندران توصیه می شود که حتما از مشاوره املاک سرشناس منطقه راهنمایی بگیرند ، چرا که خرید و سرمایه گذاری همواره از مهم ترین عوامل در توسعه یک کسب و کار بوده و در صورت عدم آگاهی و اقدام زود هنگام  بی شک با مشکلاتی مواجه خواهید بود.

شهرک باران در زمره شهرک های سودمند و پر طرفدار به همراه  طبیعت بکر و خوش آب و هوا بوده که همواره مورد توجه خانواده قرار میگیرد .  برای کسب اطلاعات بالا از روش های سرمایه گذاری و انتخاب ملک مورد نظر در استان مازندران می توانید با تیم قدرتمند و قدر املاک صدرنژاد ، در ارتباط باشید.