برج پیام 534384854184684684

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

 برج پیام ، گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری در سرخرود

سرخرود از شهرهای ساحلی استان مازندران، یک جاذبه گردشگری با طبیعت بکر است . این منطقه برای سرمایه گذاری در زمینه املاک در مازندران بسیار گیرا است. سرمایه گذاری در این منطقه از موقعیت طبیعی و ویژه ای که دارد مستثنی نیست، سرخرود به دلیل جاذبه های گردشگری همواره مورد توجه مسافران و گردشگران است . برج های ساحلی در این میان سهم بسیار بزرگی را در سرمایه گذاری داشته و نقش مهمی را ایفا می کنند.

برج هایی نظیر برج الیزه ، برج پیام، برج فروزان و… هر کدام در عین حال که تمامی ویژگی های منحصر به فرد برای زندگی را دارند؛ به دلیل واقع شدن در نزدیکی سواحل و موقعیت ویژه ، همواره سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری ترغیب می نمایند. خرید برج در سرخرود به دلیل موقعیت های ویژه برج های ساحلی ، اگر با آگاهی و دقت کامل صورت بگیرد، می تواند بنابر شرایط شما سرمایه گذاری امن و پر سودی محسوب شود، که مدت طولانی و معینی این سرمایه برایتان حفظ بماند. خوشبختانه در این راستا مشاورین املاک حرفه ای و با تجربه ای حضور دارند که می توانید از آن ها مشاوره دریافت نمایید و انتخاب درستی را داشته باشید.

زیبایی های طبیعی و دیدنی سرخرود

کاخ سلطنتی رامسر : یکی از دیدنی های با شکوه و فوق العاده زیبای سرخرود، کاخ سلطنتی رامسر است که به کاخ مرمر نیز شهرت دارد. این کاخ فوق العاده زیبا از بهترین نقاط دیدنی و جهانگردی توریست ها محسوب می شود، این کاخ از 6 چشمه کوچک و بزرگ تشکیل شده است که جلوه فوق العاده تماشایی را ایجاد می نماید، از زیبایی های دیگر که توجه بسیاری را به خود جذب نموده است وجود چشمه آب گرم رامسر بوده که در کنار کاخ واقع شده است.

پرندگان دریایی : در سرخرود پرندگان بسیاری نظیر ” قوهای مهاجر سیبری ” یا همان ” قوهای فریاکش ” در فصل زمستان ساکن هستند که بسیاری از مسافران از آن ها دیدن می کنند و عکس های دیدنی را از این طبیعت با شکوه ثبت می نمایند.

کاخ صفی آباد : نامگذاری کاخ صفی آباد به دلیل علاقه شاه عباس به فرزند اولش یعنی شاه صفی بوده  ، این کاخ از دیگر زیبایی های دیدنی سرخرود است که سالانه توریست های بسیاری از آن دیدن می نمایند. طبق گفته بسیاری از مورخان دیوارهای درونی کاخ صفی آباد نقش و نگار های بسیاری داشته اند که امروزه هیچ کدام از آن ها باقی نمانده است.

مزایای خرید برج ساحلی برای سرمایه گذاری

برج های ساحلی در منطقه ای قرار گرفته اند که بسیاری از افراد را به خود جذب می نماید، در طراحی و ساخت این برج ها جزئیات و تبحر بالایی به کار گرفته شده است، از همین رو خرید برج ساحلی در سرخرود نسبت به خرید ویلا در سرخرود برتری دارد؛ اما امکاناتی که در هر کدام از این برج ها تعبیه شده اند سبب برتری هر برج نسبت به دیگری خواهند شد. برج پیام از جمله برج های ساحلی سرخرود است که با توجه به ویژگی های خاص و منحصر به فردش ، می تواند پس از خرید واحدی از این برج فول امکانات، امکانات بالا  آرامش غیر قابل وصفی را برای خریداران به ارمغان بیاورد.

ویژگی برج ساحلی پیام

برج پیام دارای ویژگی های بینظیری است که انتخاب را برای خریداران در انتخاب بین سایر برج های سرخرود آسان می کند. برتری هر برج نسبت به دیگری سبب جذب بیشتر متقاضیان به خود خواهد شد. برج پیام دارای امکاناتی همچون محوطه سازی شیک، انشعابات مجزا، دسترسی به مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز تجاری ، داشتن سیستم گرمایشی و سرمایشی، سند، سالن ورزشی ، ویوی رو به دریا، امکانات داخلی بالا، پارکینگ و… است . همچنین افرادی که علاقمند به داشتن تراس زیبا با ویوی عالی و ابدی ، تجربه لذت لحظه ها در آب و هوای معتدل را دارند، می توانند از امکانات فوق العاده  برج ساحلی پیام لذت ببرید.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

علت سرمایه گذاری در سرخرود

طی چندین سال اخیر افراد بسیاری به دنبال سرمایه گذاری امن هستند و مسلما با پیشنهاد خرید برج ساحلی در سرخرود به دفعات بالا مواجه شده اند.  در رابطه با برج های ساحلی سرخرود همچون برج پیام دانستن این موضوع ضروری است که با آگاهی بالا و اطلاعات کامل اقدام به خرید و تصمیم گیری کنید تا در هنگام سرمایه گذاری با مشکل مواجه نشوید و ضرر مالی برایتان رخ ندهد.

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری با خرید برج ساحلی در سرخرود این است که با توجه به بازار مسکن و برج در این ناحیه مازندران، در صورت انتخاب آگاهانه شما همواره باید منتظر سود بالایی باشید و از سوی دیگر نیز در صورت اقدام به فروش برج ساحلی خود  ، مطمئن خواهید بود که خریداران خاصی وجود دارند تا بلافاصله مایل به خرید برج شما هستند. زیرا آنان هم می دانند که خرید برج ساحلی برایشان علاوه بر بهره مند بودن از زیبایی ها و تمامی امکانات  و آرامش ، سرمایه گذاری بزرگی را نیز از آن خود کرده اند.

در حال حاضر دانستید که با خرید برج ساحلی پیام در سرخرود از اعتبار بالایی برخوردار خواهید بود. اما در این میان باید بدانید که نکات ویژه ای برای اقدام به سرمایه گذاری وجود دارند و شما باید حتما به تمامی این موارد توجه ویژه ای داشته باشید.

از دیگر مزایای خرید ویلای برج ساحلی در سرخرود امکان جذب اطلاعات بالا از مشاورین املاک مازندران  است؛ مشاورین املاک خبره و متبحر بسیاری برای اینکار وجود دارند که با انتقال اطلاعات بالا سعی بر کمک کردن به سرمایه گذاران دارند.

برج پیام 45848487468

نکات مهمی که هنگام خرید برج ساحلی باید  به آن ها توجه کنید

خرید ویلا ، خرید آپارتمان و فروش ویلا و آپارتمان در مازندران و سایر استان های ایران باید با آگاهی کامل صورت گیرد، زیرا در صورت عدم کسب اطلاعات بالا شما در سرمایه گذاری با شکست مواجه خواهید شد و حتی ممکن است بخشی از سرمایه اولیه خود را از دست بدهید. از سایر نکاتی که به هنگام خرید ملک به آن ها داشته باشید عبارتند از موارد زیر ؛

استحکام ، قدمت و نما : بی شک اولین بخشی که از یک ملک مورد توجه قرار می گیرد، نمای ساختمان است، نمای برج های ساحلی به دلیل نزدیکی به سواحل و امکان برخورد باران و طوفان های ساحلی بسیار مقاوم بوده و به زیبایی چیدمان شده اند، برج پیام با دارا بودن زیباترین نمای خارجی ، توجه بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران را به خود جذب می نماید.  نورگیری فضای داخلی برج ساحلی پیام بسیار بالا بوده و شما در طول روز نیازی به روشن کردن چراغ های فضای داخلی برج نخواهید داشت.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

_____________________________________________________________________________________________________________________

توجه به امکانات داخلی :  توجه به امکانات داخلی یک ملک باید همواره مورد توجه خریداران باشد، در هنگام خرید برج ساحلی در سرخرود به امکانات داخلی آن حتما توجه داشته باشید. خوشبختانه تمامی برج های ساحلی در سرخرود دارای امکانات بالایی بوده و انشعابات آب، برق و گاز ، ویوی رو به دریا، استحکام، نورگیری، اتاق خواب بزرگ، آشپزخانه مدرن و شیک، کابینت های مرغوب و با کیفیت و … هستند.

توجه به توان مالی : از نکات مهمی که باید حتما به آن توجه داشته باشید، توان مالی و بودجه شخصی خود برای خرید ملک است. شما در قدم نخست و قبل از اقدام به خرید باید بودجه مالی خود را بسنجید و در هنگام خرید نیز با توجه به توان خود ملک مورد نظر را برگزینید.  خوشبختانه از مزایای سرمایه گذاری و زندگی در سرخرود و سایر شهرهای مازندران امکان رهن و اجاره ویلا، رهن و اجاره آپارتمان و همچنین رهن و اجاره برج های ساحلی است که از همین رو اکثر افراد می توانند اقدام به سرمایه گذاری در این مناطق را داشته باشند.

همکاری با مشاوره املاک ماهر :  از نکات مهمی که باید در هنگام خرید ملک در مازندران به آن توجه داشته باشید همکاری با یک مشاوره املاک حرفه ای و خبره است . باید حواستان به افراد سودجود باشد، با توجه افزایش سرمایه گذاری و خرید و فروش ویلا در مازندران، آپارتمان و برج های ساحلی افراد سودجوی بسیاری به دنبال سوء استفاده از افراد کم تجربه هستند.

 

برج پیام 47984687468468484

سخن آخر

سرمایه گذاری در مازندران درست ترین انتخابی است که افراد می توانند برای افزایش سرمایه اولیه خود داشته باشند . تیم مشاوره املاک حرفه ای باید صادقانه تمام تلاش خود را داشته باشد و شخص مقابل سرمایه گذاری درستی را انجام دهد و تنها به فکر سود خود نباشد. در این راستا تیم حرفه ای املاک صدرنژاد می تواند به شما در خریدی مطمئن کمک بسیار کنند، برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.